شماره تماس با ما: 37100(9831+)

banner2

سخن رییس هیات مدیره

شرکت نیروکلر تولید کننده کلرمایع، کلر جامد (پرکلرین)، سود پرک، کلرورفریک، اسیدکلریدریک و آب ژاول به عنوان یکی از واحدهای کلرآلکالی کشور به منظور دستیابی به بهبود مستمر کیفیت و حفاظت از محیط زیست و ایجاد محیطی ایمن و سالم برای افراد، استفاده از سیستم مدیریت یکپارچه طبق استانداردهای مدیریت یکپارچه طبق استانداردهای ISO 9001 : 2008،ISO 14001 : 2004 ،OHSAS 18001 : 2015 را برگزیده و مدیریت ارشد سازمان، ضمن اعلام تعهد نسبت به اجرای استانداردهای مذکور، خط مشی و جهت گیری های کلی سازمان را به شرح زیر جهت اطلاع خانواده نیروکلر، طرف های ذینفع و عموم مردم منتشرمی نماید.

01
کسب خشنودی مستمر مشتریان و افزایش رضایت آنان.
02
تعهد به بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت محصولات شرکت و خدمات مربوطه.
03
برقراری کسب و کاری پویا و استفاده بهینه از ظرفیت های بالقوه و بالفعل شرکت.
04
بهینه سازی مصرف منابع، مواد اولیه و انواع انرژی و کاهش انواع ضایعات در شرکت.
05
رهبری بازار و افزایش سهم بازارهای داخل و بین المللی و توسعه جغرافیایی بازار هدف.
06
رعایت استانداردها و الزامات قانونی قابل کاربرد در رابطه با محصولات، محیط زیست و ایمنی و بهداشت شغلی.
07
عرضه محصولات مبتنی بر کیفیت و قیمت رقابتی از طریق اعمال مدیریت حرفه ای و پشتیبانی از توسعه اقتصاد ملی.
08
ایجاد محیط کاری ایمن و سالم و تعهد به پیشگیری از مصدومیت و بیماری و بهبود مستمر مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی و عملکرد ایمنی شرکت.
09
سرآمدی سازمانی و توجه به سرمایه گذاری برای توسعه منابع انسانی، توسعه تجهیزات، سیستم ها و فناوری ها به منظورافزایش بهره وری و کارایی.
10
توجه و حمایت از چشم انداز، بیانیه مأموریت و ارزش های شرکت و تلاش در بالا بردن میزان رضایت کارکنان به عنوان بخش مهمی از سرمایه معنوی شرکت.
11
تأمین بخشی از محصولات شیمیایی مورد نیاز تصفیه خانه های آب و فاضلاب و سایر صنایع کشور و ارایه خدمات مهندسی آموزشی و ایمنی مربوط به آن ها.
12
ارج نهادن به کارکنان از طریق ایجاد محیط امن و خلاق برای فعالیت های نوآورانه، احترام به کارکنان، تعهد به پرورش استعدادها و اعتقاد به اصل هم افزایی و رعایت شایسته سالاری.
13
تأمین محیط زیستی پاک و تعهد به پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و رعایت قوانین و استانداردهای ملی و منطقه ای و به حداقل رساندن تأثیرات ناشی از جنبه های بارز زیست محیطی در واحد.
14
برقراری ارتباط منطقی و صمیمی با طرف های ذینفع شامل پیمانکاران، تأمین کنندگان، مشتریان، همسایگان، همکاران، خانواده نیروکلر و ... و مطلع نمودن آنان از چشم انداز، بیانیه مأموریت، بیانیه ارزش ها و خط مشی اهداف و برنامه های سازمان و بازنگری آن ها.
Edit Page