شماره تماس با ما: 37100(9831+)

banner2

تاریخچه شرکت نیروکلر

همزمان با توسعه صنعت آب و فاضلاب در کشور و با هدف ارتقاي سطح بهداشت و سلامت در جامعه و قطع وابستگی به منابع خارجی، شرکت نیروکلر با سرمایه گذاری اولیه وزارت نیرو و بانک صنعت و معدن تأسیس و بهره برداری از این طرح ارزشمند از آغازین روزهای سال 1376 شروع گردید.
شرکت نیرو کلر با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات، به کار گیری آخرین فن آوری روز دنیا و به پشتوانه کارکنان کارآمد و متخصص خود ضمن اخذ استانداردهای ملی و بین المللی در زمينه‌ي كيفيت براي محصولات و استقرار استانداردهاي سيستم مديريت كيفيت، محيط زيست، ايمني و بهداشت شغلي توانسته است گام های بلندی را در جهت بهبود مستمر و تلاش در جهت جلب رضایت مشتریان برداشته و علاوه بر تأمین بخش عمده ای از مصارف صنایع آب و فاضلاب کشور در تأمین نیاز سایر صنایع نیز مشارکت ارزشمندی را داشته و در عین حال به دلیل کیفیت برتر محصولات و خدمات ویژه ارایه شده به مشتریان توانسته است بخش قابل توجهی از محصولات تولیدی خود را به بیش از 20 کشور جهان صادر نماید.

افزایش تقاضا در بازارهای داخلی و خارجی و استقبال از کیفیت محصولات تولیدی این شرکت باعث گردیده است که در سال‌های اخیر این شرکت طرح هایی را در جهت افزایش ظرفیت های تولید و نو سازی ماشین آلات و استفاده از نسل های جدید الکترولایزرها اجرا نموده وظرفیت تولید محصولات خود را به دو برابر میزان قبلی افزایش دهد.
شرکت نیروکلر به عنوان یکی از بزرگترین واحد های کلر آلکالی کشور در نوع خود، می تواند بیش از پیش پاسخگوی نیازهای طیف وسیعی از صنایع کشور در زمینه کلر و مشتقات آن باشد.

گواهینامه OHSAS18001-2007

گواهینامه OHSAS18001-2007

گواهینامه ISO 9001-2008 ، ISO14001-2004

گواهینامه ISO 9001-2008 ، ISO14001-2004

اخذ گواهینامه بهداشتی

اخذ گواهینامه بهداشتی

اخذ گواهینامه استاندارد ملی تشویقی

اخذ گواهینامه استاندارد ملی تشویقی

فروش محصولات به شرکت های معتبر داخلی و خارجی، نشانگر توجه ویژه نیروکلر به بهبود مستمر کیفیت محصولات و ارایه خدمات بهتر به مشتریان می باشد.
شرکت نیروکلر در حال حاضر به لحاظ تعداد و تنوع محصولات رتبه نخست کشور را در اختیار داردودر راستای حفظ این جایگاه، در سال 1392 اقدام به راه اندازی یک واحد صنعتی دیگر در استان یزد نمود تا گام موثری در گسترش زنجیره تولیدات پایین دستی کلر و سود کاستیک بردارد. این شرکت در راستای حفظ جایگاه خود در بازار و افزایش توان رقابتی پروپوزالی جهت افزایش ظرفیت محصولات خود تهیه نمود و پس از بررسی ها صورت گرفته تصمیم به اجرایی نمودن این طرح در دل کارخانه اصفهان گرفته شد. پس از گذشت 4 سال در سال 97 این پروژه به پایان رسید. با بهره برداری از این طرح ظرفیت تولیدی کلر این شرکت به حدود 90 تن در روز رسیده است.

این واحد صنعتی در حال حاضر متشکل از واحد های زیر می باشد:

Edit Page