شماره تماس با ما: 37100(9831+)

banner2

   شرکت نیروکلر به منظور تامین مواد اولیه واحد CMC واقع در واحد یزد نیازمند الیاف سلولزی به صورت عمـــده می باشد. جهت  اطلاعات بیشتر با شماره های 37100 (031) یا با آدرس الکترونیک تماس  حاصل  فرمایید

خط مشی و بیانیه ها

شـرکت نیروکلر تولید کننده کلـرمایع، کلر جامد (پرکلرین)، سود پرک، کلـرورفریک، اسیدکلـریدریک، آب ژاول،
مونو کلرو استیک اسید و کربوکسی متیل سلولز به عنوان یکی از واحدهای کلرآلکالی کشور به منظور دستیابی به بهبود مستمر کیفیت و حفاظت از محیط زیست و ایجاد محیطی ایمن و سالم برای افراد، استفاده از سیستم مدیریت یکپارچه طبق استانداردهای ISO 9001 : 2008 ، ISO 14001 : 2004 ، OHSAS 18001 : 2007 را برگزیده و مدیریت ارشد سازمان، ضمن اعلام تعهد نسبت به اجرای استانداردهای مذکور، خط مشی و جهت گیری های کلی سازمان را به شرح زیر جهت اطلاع خانواده نیروکلر، طرف های ذینفع و عموم مردم منتشر می نماید.

2
کسب خشنودی مستمر مشتریان و افزایش رضایت آنان.
02
استعدادها و اعتقاد به اصل هم افزایی و رعایت شایسته سالاری.
03
تعهد به بهبود مستمر و ارتقاء کیفیت محصولات شرکت و خدمات مربوطه.
04
برقراری کسب و کاری پویا و استفاده بهینه از ظرفیت های بالقوه و بالفعل شرکت.
05
رهبری بازار و افزایش سهم بازارهای داخل و بین المللی و توسعه جغرافیایی بازار هدف.
06
بهینه سازی مصرف منابع، مواد اولیه و انواع انرژی و کاهش انواع ضایعات در شرکت.
07
رعایت استانداردها و الزامات قانونی قابل کاربرد در رابطه با محصولات، محیط زیست و ایمنی و بهداشت شغلی.
08
ارج نهادن به کارکنان از طریق ایجاد محیط امن و خلاق برای فعالیت های نوآورانه، احترام به کارکنان، تعهد به پرورش
09
ایجاد محیط کاری ایمن و سالم و تعهد به پیشگیری از مصدومیت و بیماری و بهبود مستمر مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی و عملکرد ایمنی شرکت.
10
سرآمدی سازمانی و توجه به سرمایه گذاری برای توسعه منابع انسانی، توسعه تجهیزات، سیستم ها و فناوری ها به منظور افزایش بهره وری و کارایی.
11
تأمین بخشی از محصولات شیمیایی مورد نیاز تصفیه خانه های آب و فاضلاب و سایر صنایع کشور و ارایه خدمات مهندسی آموزشی و ایمنی مربوط به آن ها.
12
توجه و حمایت از چشم انداز، بیانیه مأموریت و ارزش های شرکت و تلاش در بالا بردن میزان رضایت کارکنان به عنوان بخش مهمی از سرمایه معنوی شرکت.
13
تأمین محیط زیستی پاک و تعهد به پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و رعایت قوانین و استانداردهای ملی و منطقه ای و به حداقل رساندن تأثیرات ناشی از جنبه های بارز زیست محیطی در واحد.
14
برقراری ارتباط منطقی و صمیمی با طرف های ذینفع شامل پیمانکاران، تأمین کنندگان، مشتریان، همسایگان، همکاران، خانواده نیروکلر و ... و مطلع نمودن آنان از چشم انداز، بیانیه مأموریت، بیانیه ارزش ها و خط مشی اهداف و برنامه های سازمان و بازنگری آن ها.
Edit Page