شماره تماس با ما: 37100(9831+)

banner2

   شرکت نیروکلر به منظور تامین مواد اولیه واحد CMC واقع در واحد یزد نیازمند الیاف سلولزی به صورت عمـــده می باشد. جهت  اطلاعات بیشتر با شماره های 37100 (031) یا با آدرس الکترونیک تماس  حاصل  فرمایید

بیانیه ها

شرکت نیروکلر، سرآمد صنعت کلر آلکالی در کشور است که با رشد مستمر، توسعه بازارها و اعتلای دانش و نو آوری‌ها، بهترین گزینه ذی‌نفعان خود (سهامداران، مشتریان و کارکنان) می‌باشد. این شرکت به واسطه تحقق استراتژی مشتری گرایی دارای برترین برند در منطقه و صادر کننده نمونه کشور است.

بيانيه ارزش های شركت نيروكلر

بیانیه ارزش ها
01
توان افزایی: ما با ارج نهادن به آموزش کارکنان، زمینه‌های توسعه استعداد‌ها را فراهم می‌آوریم.
02
وجدان کاری: شرکت ما محیطی مناسب برای افراد تلاش‌گر ، وظیفه‌شناس و سخت‌کوش است که کار را عین عبادت می‌دانند .
03
کار‌گروهی: ما بر همدلی و مشارکت کارکنان تاکید می ورزیم تا همواره به دور از هر گونه تفرقه، جو و انسجام سازمانی را تقویت نماییم.
04
امانت‌داری: ما به صداقت و درست کاری در مقابل کلیه ذی‌نفعان مقیّد بوده و در مراقبت از منابع در اختیار و منافع آنها نهایت دلسوزی را داریم.
05
نو‌آوری: ما همواره در پی روش‌های نوین تولید محصولات و خدمات هستیم تا بتوانیم برای پاسخگویی به نیاز های مشتریان و شرایط محیطی خلاقانه عمل کنیم.

بیانیه مأموریت شرکت نیرو کلر

بیانیه ماموریت
01
ذی‌نفعان محوری شرکت ، مشتریان ، سهامداران و کارکنان می باشند.
02
ما برای بازده و ارایه اطلاعات شفاف و صحیح به سهامداران، متعّهد هستیم.
03
ما با تثبیت کیفیت و ارایه خدمات روز افزون ، برای افزایش رضایت مندی مشتریان می‌کوشیم.
04
فعالیت شرکت، تولید کلر، سود و مشتقات آن با کیفیت مطلوب برای بازارهای ملی و بین المللی است.
05
ما با ارج نهادن به ارزش های انسانی مثل (عدالت ، احترام و مشارکت)، شرایطی جذّاب برای ارتقا انگیزش و وفاداری کارکنان مهیا می‌سازیم.
06
ما با ارج نهادن به ارزش های انسانی مثل (عدالت ، احترام و مشارکت)، شرایطی جذّاب برای ارتقا انگیزش و وفاداری کارکنان مهیا می‌سازیم.
07
فلسفه وجودی شرکت، کمک به بهداشت و سلامت جامعه ( به ویژه آب آشامیدنی مطمئن ) و تأمین برخی مواد شیمیایی مصرفی در صنایع مختلف است.
Edit Page