شماره تماس با ما: 37100(9831+)

به وب سایت شرکت نیرو کلر خوش آمدید

 

about us2
  • همزمان با توسعه صنعت آب و فاضلاب در كشور و با هدف ارتقاء سطح بهداشت و سلامت در جامعــــه و قطع وابستگي به منابع خارجي، در محدوده 25 كيلومتري شهر زيباي اصفهان، در امتداد محور اتوبان اصفهان، ذوب آهن، در منطقه صنعتي اشترجان و در جوار دهكده اي تاريخي شركت نيروكلر با سرمايه گذاري اوليه وزارت نيرو و بانك صنعت و معدن در زميني به وسعت شصت هزار مترمربع تأسيس و بهره برداري از اين طرح ارزشمند از آغازين روزهاي سال 1376 شروع گرديد.

     

    ادامه مطلب ...

محصولات

بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید کلر و مشتقات آن

اخبار

براي پنجمين بار، شركت نيروكلر موفق شد عنوان "واحد نمونه كيفيت" را از سوي موسسه استاندارد استان اصفهان كسب نمايد.

شرکت نیرو کلر با سابقه طولانی در ارائه خدمات آموزشی به مشتریان گرانقدر خود در زمینه ایمنی کار با کلر و سیلندر های کلر مایع و با برخورداری از بالاترین سطح دانش فنی و تجربه مفید در این زمینه ( برگزاری بیش از 160 کارگاه آموزشی )

و استفاده از جدیدترین اطلاعات تخصصی با عضویت در انستیتو کلر آمریکا و یوروکلر اروپا اقدام اساسی و چشمگیری را در جهت کاهش و کنترل حوادث ناشی از گاز کلر به انجام رسانیده و خوشبختانه شاهد نتایج مثبتی در خصوص افزایش ضریب ایمنی و کاهش حوادث در سال های اخیر بوده است . با عنایت به ملاحظات فوق و به منظور به روز رسانی و افزایش سطح دانش کسانی که در رابطه با گاز کلر مشغول فعالیت می باشند این شرکت آمادگی خود را جهت اجرای کارگاه آموزشی یک روزه و در محل مورد نظر شرکت های متقاضی اعلام می نماید .

دوره آموزشی

ارزش های نیروکلر

 

ما بر این باوریم که برای دستیابی به چشم انداز و تحقق استراتژی پایبندی به این ارزش ها ضروری است. * امانت داری و جلب اعتماد همه اقشار جامعه * مشارکت و کارگروهی سازمانی * توان افزایی (توانمند سازی) جهت فراهم شدن زمینه توسعه استعدادها * نوآوری جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریان و شرایط محیطی

sanaatkolor

ماموریت نیروکلر

 

ارتقاء سلامت بهداشت وجامعه، تامین مواد شیمیایی مصرفی صنایع مختلف در بازارهای داخل و خارج کشور از طریق تولید کلر و مشتقات آن با کیفیت مطلوب

sanaatkolor