شماره تماس با ما: 37100(9831+)

از شرکت های تابعه هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی شستا (تاپیکو)

shasta
shasta

محصولات

بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید کلر و مشتقات آن

مهم

اخيراً گزارشاتي مبني بر توليد و بسته بندي سود پرك تقلبي با نشان نيروكلر دريافت گرديده است كه با توجه به مشابهت بسته بندي مذكور با بسته بندي اصلي اين شركت ، خواهشمند است نسبت به این موضوع توجه لازم را مبذول فرموده و در صورت مشاهده موارد مشابه مراتب را طریق واحد روابط عمومی اطلاع رسانی نمایید .

 

بیشتر بدانید

شرکت نیرو کلر با سابقه طولانی در ارائه خدمات آموزشی به مشتریان گرانقدر خود در زمینه ایمنی کار با کلر و سیلندر های کلر مایع و با برخورداری از بالاترین سطح دانش فنی و تجربه مفید در این زمینه ( برگزاری بیش از 160 کارگاه آموزشی )

و استفاده از جدیدترین اطلاعات تخصصی با عضویت در انستیتو کلر آمریکا و یوروکلر اروپا اقدام اساسی و چشمگیری را در جهت کاهش و کنترل حوادث ناشی از گاز کلر به انجام رسانیده و خوشبختانه شاهد نتایج مثبتی در خصوص افزایش ضریب ایمنی و کاهش حوادث در سال های اخیر بوده است . با عنایت به ملاحظات فوق و به منظور به روز رسانی و افزایش سطح دانش کسانی که در رابطه با گاز کلر مشغول فعالیت می باشند این شرکت آمادگی خود را جهت اجرای کارگاه آموزشی یک روزه و در محل مورد نظر شرکت های متقاضی اعلام می نماید .

دوره آموزشی

ارزش های نیروکلر

 

ما بر این باوریم که برای دستیابی به چشم انداز و تحقق استراتژی پایبندی به این ارزش ها ضروری است. * امانت داری و جلب اعتماد همه اقشار جامعه * مشارکت و کارگروهی سازمانی * توان افزایی (توانمند سازی) جهت فراهم شدن زمینه توسعه استعدادها * نوآوری جهت پاسخگویی به نیازهای مشتریان و شرایط محیطی

sanaatkolor

ماموریت نیروکلر

 

ارتقاء سلامت بهداشت وجامعه، تامین مواد شیمیایی مصرفی صنایع مختلف در بازارهای داخل و خارج کشور از طریق تولید کلر و مشتقات آن با کیفیت مطلوب

sanaatkolor